Działka rolna Napoleon
Napoleon, śląskie
- 790 000 zł
- 10 349 m²
- 76,34 zł/m²
Alicja Gloc
Skontaktuj się
Działka rolna Napoleon
Napoleon, śląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka rolna Napoleon
Zaktualizowane: 22 maja 2026
790 000 zł 10 349 m² 76,34 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 790 000 zł (76,34 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: rolna, 10 349 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: DYMOWSKI., zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 315/16009/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Napoleon, Lipie, kłobucki, śląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, kościół, bank
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu inwestycyjnego położonego w miejscowości Napoleon, gmina Lipie, przy ul. Leśnej.
Numery działek: 88/5, 88/4, 88/1, obręb: Napoleon
Cechy nieruchomości:
- Powierzchnia działki: ok. 10 349 m²,
- Kształt: prostokąt,
- Teren: płaski,
- Wymiary: ok. 55 m x 153 m,
- Działka nieogrodzona,
- Dojazd: wydzielona droga polna. (...)